Simplenews (8.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (29 entries)

en: Body
se: Gorut

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Format
se: Formáhtta

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: 1 week | @count weeks
se[0]: 1 váhkku
se[1]: @count váhkku

en: Account
se: konto

en: Send now
se: Sádde dál
