Simplenews (8.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (25 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Format
os: Формат
