Simplenews (8.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (74 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Source
bo: ཁུངས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Configure permissions
bo: སྤྱོད་དབང་སྒྲིག་འགོད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: User language
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྐད་རིགས།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
