Simplenews (8.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (45 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Single
sq: E vetme

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Recipients
sq: Marrës

en: Published
sq: Publikuar

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Send
sq: Dërgo

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Configure permissions
sq: Konfiguro të drejtat

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: 1 week | @count weeks
sq[0]: 1 javë
sq[1]: @count javë

en: Account
sq: Profili

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
