Simplenews (8.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (60 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Format
ku: فۆرمات

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Active
ku: چالاکە

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Send
ku: بینێره‌

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Hidden
ku: شارراوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Configure permissions
ku: ڕێکخستنی ڕێپێدانەکان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: 1 week | @count weeks
ku[0]: 1 هەفتە
ku[1]: @count هەفتە

en: Account
ku: هەژمار

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر
