Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Mail
be: Пошта

en: API Key
be: Ключ API
