Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག
