Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: None
de: Keine

en: Mail
de: E-Mail

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Secret Key
de: Geheimer Schlüssel

en: List ID
de: Listen-ID

en: Entity %label has been deleted.
de: Die Entität %label wurde gelöscht.
