Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Mail
et: E-post

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?
