Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Mail
eu: Posta

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua
