Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Add configuration
fi: Konfiguroi nyt
