Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Mail
gl: Correo-e

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?
