Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Mail
mr: ईमेल
