Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Mail
es: Correo

en: API Key
es: Clave API

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Secret Key
es: Clave secreta
