Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Mail
hy: Փոստ
