Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Mail
nl: E-mail

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: List ID
nl: Lijst-ID
