Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Mail
oc: Corrièrs electronic
