Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Mail
sv: E-post

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel
