Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;
