Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Mail
fr: Courriel

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Secret Key
fr: Clé secrète
