Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Mail
he: מייל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?
