Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Mail
mn: Шуудан
