Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Mail
fa: ارسال نامه
