Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Mail
pt: E-mail

en: API Key
pt: Chave de API

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?
