Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Mail
ro: E-mail

en: API Key
ro: Cheie API

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?
