Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
