Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Mail
sk: Pošta

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?
