Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்
