Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Mail
te: మెయిల్
