Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Mail
hr: E-pošta

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
