Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?
