Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Mail
pt: Correio

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?
