Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন
