Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: view
cs: zobrazit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Mail
cs: E-mail

en: Never
cs: Nikdy

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: here
cs: zde

en: Hour
cs: Hodina
