Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: view
hr: prikaz

en: Settings
hr: Postavke

en: Mail
hr: E-pošta

en: Never
hr: Nikada

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: here
hr: ovdje

en: Hour
hr: Sat
