Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: view
ja: ビュー

en: Settings
ja: 設定

en: Mail
ja: メール

en: Never
ja: なし

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: here
ja: こちら

en: Hour
ja: 時

en: Sending interval
ja: 送信の間隔
