Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: view
km: មើល​

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Never
km: កុំ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ
