Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: view
lv: skatīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Mail
lv: Pasts

en: Never
lv: Nekad

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: here
lv: šeit

en: Hour
lv: Stunda
