Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: view
ml: കാണുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
