Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: view
oc: veire

en: Settings
oc: Paramètres

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Never
oc: Pas jamai

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: here
oc: aicí

en: Hour
oc: Ora
