Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Never
ps: هيڅکله

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Hour
ps: ګړی
