Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: view
ro: afișează

en: Settings
ro: Setări

en: Mail
ro: E-mail

en: Never
ro: Niciodată

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: here
ro: aici

en: Hour
ro: Oră
