Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: view
sk: zobraziť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Mail
sk: Pošta

en: Never
sk: Nikdy

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: here
sk: tu

en: Hour
sk: Hodina
