Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: view
uk: переглянути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Mail
uk: Пошта

en: Never
uk: Ніколи

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: here
uk: тут

en: Hour
uk: Година

en: Date sent
uk: Дата відсилання
