Simplenews Scheduler (4.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: view
vi: xem

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Mail
vi: Thư

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: here
vi: ở đây

en: Hour
vi: Giờ

en: Date sent
vi: Ngày gửi
