Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: view
da: vis

en: Settings
da: Indstillinger

en: Mail
da: E-mail

en: Never
da: Aldrig

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: here
da: her

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Hour
da: Time
