Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: view
es: vista

en: Settings
es: Configuración

en: Mail
es: Correo

en: Never
es: Nunca

en: Month
es: Mes

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: here
es: aquí

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Hour
es: Hora

en: Stop sending
es: Detener envío
