Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: view
lt: peržiūrėti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: Never
lt: Niekada

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: here
lt: čia

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Hour
lt: Valanda

en: Stop sending
lt: Nustoti siųsti
