Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: view
hi: देखें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Mail
hi: मेल

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Hour
hi: घंटा
