Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: view
ku: پیشاندان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ
